Elektropolerowanie metali

Elektropolerowanie metali (2)Elektropolerowanie metali to temat, który mnie satysfakcjonuje. Kupuję sobie często książki aby się bardziej z nim zapoznać, żeby pogłębić swoją wiedzę na ten temat, ale jednak zawsze pozostaje jakiś dziwny niedosyt… A przecież jestem kobietą i takie tematy należą jednak do mężczyzn…

Budownictwo to jest dziedzina, która mnie bardzo interesuję, sama nie wiem skąd do zainteresowanie, bo przecież na co dzień zajmuję się gotowaniem. Jestem szefem kuchni w porządnej restauracji, gdzie jadają sami najbogatsi ludzie. Nie wiem skąd taka rozbieżność tych zainteresowań, mam nadzieję, że w przyszłości jakieś bardziej kobiece zainteresowania będą się wokół mnie kręcić.

Moja mama zajmuje się już od lat nieruchomościami, sama byłam jej klientką. Znalazła mi wymarzone mieszkanie, myślę że nikt z tym lepiej sobie by nie poradził. Ta praca to jest mamy pasja, dlatego tak świetnie się w niej odnajduje, pochłania ją całkowicie i sprawia dużo radości. Mój tata śmieje się zawsze, że kocha ją bardziej niż nas.

Pozostałe wpisy o budownictwie oraz architekturze:

About the author