Filtry basenowe

Filtry basenowe
1 vote, 2.00 avg. rating (48% score)

Filtry Basenowe

Każdy właściciel basenu a szczególnie zewnętrznego wie jakim problemem jest utrzymanie go w czystości. Szczególnie jeżeli zaprosimy większą ilość znajomych np. podczas jakiejś imprezy. Do naszego basenu trafia wiele nieczystości, takich jak włosy, naskórek, bród i tym podobne. Filtry basenowe są najlepszym rozwiązaniem, niestety większość osób popełnia błąd kupując tani produkt, a potem i tak dopłaca dokupując kostki czy inne „oczyszczacze”.
Na co zwrócić uwagę, gdy kupujemy filtry basenowe?
Najważniejsze! Przepustowość – urządzenie powinno przefiltrować całą wodę z basenu co najmniej dwa razy na dobę. Podczas zakupu zaopatrujemy się w kalkulator, kartkę, długopis i szybko przeliczamy jak szybko cała woda będzie przefiltrowana.
Po drugie, materiały z jakich będą zbudowane filtry basenowe. Najlepiej poszukiwać tworzyw sztucznych gdyż są bardzo odporne na działania chemiczne, przy basenie otwartym także atmosferyczne.
Basen to świetna atrakcja podczas spotkań ze znajomymi a także skłania nas do aktywnego wypoczynku. Ważne więc jest by zainteresować się aby odpowiednie filtry basenowe zapewniły nam komfort pływania.

Pozostałe wpisy o budownictwie oraz architekturze:

About the author