Kontenery

Kontenery
1 vote, 1.00 avg. rating (43% score)

Wiele osób ma problem z porządkami domowymi. Może wydać się to dziwne, ktoś mógłby powiedzieć, że nie ma nic łatwiejszego, niż wyrzucenie starych, niepotrzebnych klamotów. Czy tak jest faktycznie? Niestety nie! Uwielbiamy przetrzymywać nasze rzeczy nawet w momencie kiedy nie nadają się już specjalnie do użytku.

Kto nigdy nie układał ubrań w stosiki „nadaje się do użytku”, „nadaje się na siłownię”, „nadaje się ostatecznie na ogród” – ten jest albo kobietą, albo nie istnieje. My, faceci nie potrafimy szybko pozbywać się naszych rzeczy – to zrozumiałe, w końcu zdajemy sobie doskonale sprawę z ich wartości… Czy może raczej ceny, którą za nie kiedyś zapłaciliśmy, a której nikt dziś by nam za nie nie dał.

Warto mieć na uwadze ile miejsca umyka tuż przed naszymi oczami, ile kosztuje nas zarówno utrzymanie odpowiedniej czystości jak i temperatury w pomieszczeniach, w których magazynujemy niepotrzebne nam rzeczy z pewnością niejednokrotnie wynajęlibyśmy ze dwa kontenery na gruz i wszystko to wyrzucili…. Ale jednak z jakiegoś powodu nie możemy. Może warto jednak choćby spróbować?

Pozostałe wpisy o budownictwie oraz architekturze:

About the author