Płytki Cerrad

Płytki Cerrad
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Marzec to miesiąc, w którym oprócz roślin, do życia budzi się także branża budowlana – dodatnie temperatury i wiele ciepłych i słonecznych miesięcy czekających nas teraz sprawiają, że budowa i wyposażenie domów nabiera tempa. Dziś chcieliśmy zaprezentować Wam kolejna markę, która pozwoli spełnić marzenia o idealnym domu – a przynajmniej o jego elewacji i pokryciu ścian wewnętrznych. Przed Wami płytki Cerrad!

Płytki Cerrad wykonane są z klinkieru, materiału bardzo wytrzymałego i mrozoodpornego – sprawdzą się więc jako pokrycie elewacji budynku. W ofercie Cerrad znajdują się płytki przeznaczone specjalnie – głównie pod względem estetyki – na elewację oraz kamień elewacyjny, a także płytki parapetowe, podłogowe, stopnicowe (pozwalające wykończyć schody), cokołowe oraz basenowe.

 

Bardzo szeroka paleta barw i wiele różnych linii sprawiają, że wybrane produkty znajdą zastosowanie w domach o różnej stylistyce.

W tradycyjnych dworkach sprawdzą się płytki w ciepłych barwach żółci, miedzi, czy ceglastej czerwieni. Można zdecydować się także na produkty w niejednolitym kolorze, sprawiające wrażenie bardziej wiekowych.

Piaskowa
Nowoczesne domy można pokryć elewacją w chłodnych odcieniach czerni, grafitu, szarości, czy nawet zieleni, które będą współgrać z wykończeniami z betonu albo stali, często używanymi we współczesnym budownictwie.

Płytki Cerrad sprawdzą się także we wnętrzach, zwłaszcza w miejscach o nasilonym ruchu – jak klatki schodowe, hole, pomieszczenia gospodarcze. Będą też idealnym wykończeniem ściany przy kominku.

Kamienie Cer

Produkty Cerra są też świetnym rozwiązaniem do przestrzeni publicznych, nawet tych narażonych na działanie czynników chemicznych, jak garaże, laboratoria, czy stacje benzynowe.

Marka Cerrad szczyci się posiadaniem licznych certyfikatów potwierdzających wytrzymałość produktów. Ponadto wszystkie płytki objęte są gwarancją, w zależności od kolekcji, 5- lub 10-letnią. Będą więc zdobić dom i chronić jego ściany przez lata nie tracąc koloru i nie pękając pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych.

Pozostałe wpisy o budownictwie oraz architekturze:

About the author