Szklana balustrada

Szklana balustrada
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Szklana balustrada praktycznie nie widoczna i spełniająca wszystkie podstawowe wymogi bezpieczeństwa. Ma się wrażenie obnażonego biegu schodowego. Przez to wnętrze zyskuje na większej przestrzeni i swobodnym przepływie energii.
Zastosowanie szklanych ścian we wnętrzu daje większe poczucie przestrzeni i lekkości wnętrza. Niby oddzielone, a wolne od grubych ścian i murów, które ukrywają to co się kryje w drugim pomieszczeniu. Artystyczne wzory na ścianie dodają estetyki i elegancji wnętrzu. Tego typu rozwiązania szczególnie polecane są w małych wnętrzach naszych mieszkań. Wyglądają oryginalnie i ciekawie i nie zabierają tak bardzo istotnej przestrzeni.
Szklana barwiona ściana zamiast standardowych kafelek. Myślę że tego typu rozwiązania przypadną do gustu nie jednemu użytkownikowi. Ładne, ciekawe, nowoczesne, o bardzo bogatej kolorystyce, a zarazem łatwe w codziennym utrzymaniu czystości. Dodatkowo odpowiednie oświetlenie może przedstawić niepowtarzalne refleksy świetlne naszego wnętrza kuchni, przy udziale szklanej polerowanej ściany.
Szklana dekoracja w ścianie. Statek płynący po morzu i kolorowe elementy dekoracyjne w środku szklanej ściany. Odpowiednie oświetlenie doda wyrazu wnętrzu nie jednego nowoczesnego salonu. Szkło w budowane w ścianę to ciekawy pomysł na akcenty dekoracyjne w korytarzach i holach obiektów użyteczności publicznej jak firmy, urzędy, hotele czy restauracje. Oprócz wrażeń estetycznych doda szyku i elegancji pomieszczeniu.

Pozostałe wpisy o budownictwie oraz architekturze:

About the author