Tapety Marburg

Minimalizm jest ostatnio w modzie. Gładkie ściany, proste meble w podstawowych kolorach i nieskomplikowane dodatki królują w magazynach i katalogach. Ale jeśli ktoś docenia klasyczne wnętrza, urządzone z większym przepychem, albo lubi przełamać prosty wystrój ciekawym, bogatszym akcentem, powinien poznać nowe wzory tapet marki Marburg.

Po kilku latach przerwy tapety znów są szalenie modne. Nic dziwnego – jest to prosty sposób na szybką i efektowną dekorację wnętrz, a poza tym daje ogromne możliwości wyboru takiego stylu, jaki najbardziej nam odpowiada. Dziś przedstawiamy propozycję na bogato!

Marburg to niemiecki producent tapet, który w ciągu ostatnich 160 wypracował sobie pozycję lidera na tapetowym rynku, dzięki wysokiej jakości swoich produktów i dbałości o szczegóły. Jego nowa kolekcja Pure Dieter Langer charakteryzuje się spokojną, głęboką kolorystyką, i subtelnymi, eleganckimi złoceniami.

Pure Dieter Langer jest linią tapet winylowych na fizelinie, znacznie trwalszych niż papierowe, odporna na zmywanie i działanie światła, więc jej kolory nie blakną. Przykleja się ją na tradycyjny klej do tapet.

Paleta barw to głębokie intensywne odcienie nasyconego granatu, bordo, brązów, fioletów i zieleni, wzbogaconych o ciekawą fakturę, złociste zdobienia i klasyczne, wyszukane wzory. Kolorystka nie jest jednolita, co daje elegancki efekt przypominający tynk włoski. Pomieszczenie ozdobione taką tapetą nabierze ciepła i wyda się bardziej luksusowe.

Tapety z linii Pure Dieter Langer sprawdzą się we wnętrzach w stylu glamour i tradycyjnych, ale staną się też doskonałym tłem dla prostych, drewnianych mebli z których wydobędą neutralne barwy i podkreślą ich linie.

Pozostałe wpisy o budownictwie oraz architekturze:

About the author